Rychlý kontakt

Jehlička s.r.o.
Kafkova 329/2, 160 00 Praha 6
Tel: +420 603 369 574
Email: servis@jehlicka.com
Web: www.jehlicka.com

Mytí a čištění fasád

Jednou z našich specializací je mytí a čištění fasád. Ať již prosklených, s fasádními kazetami či omítkovinou. Tyto práce provádíme prakticky v jakémkoli rozsahu. Naše firma zvládne realizovat zakázky v řádu několika stovek m2 až po velké objekty příkladu kancelářských budov.

Naší prioritou je vždy kvalitně dokončit zadanou práci.

Čištění vysokotlakou vodou

Samotné čištění provádíme pomocí vysokotlaké vody. Touto metodou jsme schopni účinně odstranit nejen nečistoty, ale i dlouhodobé usazeniny, jako jsou např. mechy.

Pískování fasád

V případě velmi silného znečištění nebo potřeby odstranit určitou vrstvu fasády je možné použít metodu pískování. Vždy je však nutné vzít v potaz stav a odolnost fasády.

Shoz sněhu a odstranění námrazy

V rámci kompletní údržby fasád provádíme v zimním období shoz sněhu ze střechy a odstranění námrazy z říms či okapních žlabů. V tomto směru nabízíme též instalaci tepelných kabelů, které vám zajistí průchodnost vašeho okapového žlabu i při silných námrazách.

Zajištění záboru veřejné komunikace

Jelikož dbáme o bezpečnost při práci jak u svých zaměstnanců tak i kolemjdoucích, zajistíme dle potřeby, a to i ve zkráceném řízení, zábor veřejné komunikace.

Připomínáme, že provádíme také nátěry budov a opravy fasád.